DORUČENIE ZDARMA PRE VŠETKY OBJEDNÁVKY!

O nás

S výrobou a predajom smútočných vencov sme začali v roku 2005. Počas našej pôsobnosti sme si vybudovali dobré meno a stabilné postavenie na trhu, najmä vďaka obľúbenosti našich produktov a priateľskému prístupu k zákazníkom. 

V našej ponuke nájdete umelé vence zo smrekovej a borovicovej čečiny v tvare slzy, srdca, kolesa, kruhu, oválu a kríža, smútočné kytice a ikebany. Disponujeme vlastnou výrobou čečinových základov, od kovovej konštrukcie z pozinkovaného drôtu, až po finálne zdobenie umelými kvetmi a inými dekoračnými materiálmi. Výsledok našej práce je zárukou poctivej slovenskej výroby a ručnej práce pracovitých slovenských rúk. 

Pri práci kladieme dôraz nielen na technickú, ale aj kreatívnu stránku produktu. Záleží nám na tom, aby bol každý výrobok kvalitný z hľadiska použitého materiálu, dizajnovo zodpovedajúci požiadavkám zákazníka a adekvátny k aktuálnym trendom.

Špecializujeme sa na veľkoobchodný predaj smútočných vencov. Sústredíme sa na spoluprácu s našimi obchodnými partnermi po celom Slovensku. Našim cieľom je osloviť širšie spektrum zákazníkov, pričom myslíme na ich pohodlie a časovú zaneprázdnenosť. To bol hlavný dôvod pre založenie stránky Krasnevence.sk, kde si môžu obchodní aj súkromní odberatelia nakúpiť v akomkoľvek čase. Na našej stránke ponúkame široký výber smútočných vencov v rôznych tvaroch a veľkostiach. Vy si tovar objednáte, a my Vám ho doručíme. 

Okrem veľkoobchodnej spolupráce sa sústredíme aj na maloobchodný predaj.  Nájdete nás aj v dvoch kamenných predajniach, kde je sortiment smútočných vencov rozšírený o kvety, kytice, dekorácie a darčekové predmety. 

 

Tešíme sa na našu spoluprácu

 

Tím Krasnevence.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie