DORUČENIE ZDARMA PRE VŠETKY OBJEDNÁVKY!

O nás

S výrobou a predajom smútočných vencov sme začali v roku 2005. Počas našej pôsobnosti sme si vybudovali dobré meno a stabilné postavenie na trhu, najmä vďaka obľúbenosti našich produktov a priateľskému prístupu k zákazníkom. 

V našej ponuke nájdete umelé vence zo smrekovej a borovicovej čečiny v tvare slzy, srdca, kolesa, kruhu, oválu a kríža, smútočné kytice a ikebany. Disponujeme vlastnou výrobou čečinových základov, od kovovej konštrukcie z pozinkovaného drôtu, až po finálne zdobenie umelými kvetmi a inými dekoračnými materiálmi. Výsledok našej práce je zárukou poctivej slovenskej výroby a ručnej práce pracovitých slovenských rúk. 

Pri práci kladieme dôraz nielen na technickú, ale aj kreatívnu stránku produktu. Záleží nám na tom, aby bol každý výrobok kvalitný z hľadiska použitého materiálu, dizajnovo zodpovedajúci požiadavkám zákazníka a adekvátny k aktuálnym trendom.

Špecializujeme sa na veľkoobchodný predaj smútočných vencov. Sústredíme sa na spoluprácu s našimi obchodnými partnermi po celom Slovensku. Našim cieľom je osloviť širšie spektrum zákazníkov, pričom myslíme na ich pohodlie a časovú zaneprázdnenosť. To bol hlavný dôvod pre založenie stránky Krasnevence.sk, kde si môžu obchodní aj súkromní odberatelia nakúpiť v akomkoľvek čase. Na našej stránke ponúkame široký výber smútočných vencov v rôznych tvaroch a veľkostiach. Vy si tovar objednáte, a my Vám ho doručíme. 

Okrem veľkoobchodnej spolupráce sa sústredíme aj na maloobchodný predaj. Nájdete nás aj v dvoch kamenných predajniach, kde je sortiment smútočných vencov rozšírený o kvety, kytice, dekorácie a darčekové predmety. 

 

Tešíme sa na našu spoluprácu

 

Tím Krasnevence.sk

Späť do obchodu